Brazílie, Rio das Pedras

Tento luxusní Club Med Resort se nachází v druhé největší přírodní rezervaci v Brazílii. Exotická zahrada, zasazená mezi zelenými horami a písečným pobřežím zálivu.

Místo:
Pobřeží Atlantského oceánu, 120 km na jih od Rio de Janeiro.

Letiště:
Rio de Janeiro, transfer 2 hodiny.

Ubytování:
Zrekonstruované pokoje (klimatizace, sprcha / WC, fén, telefon, mini lednice, TV, kávovar, žehlička, žehlící prkno, Rádio / CD přehrávač, trezor)

Zajímavosti:
Dva bazény (jeden v miniklubu), turecká lázeň, sauna, stolní tenis, umění a ukázka řemesl, diskotéka, večerní show.

Vyžití pro děti:
Mini Club Med (děti ve věku 4 – 11 roků), Juniors Club Med (děti ve věku 11 – 14 roků), Club Med passworld (speciální program pro teenagery).

Restaurace a bary:
Dvě restaurace  bufetového typu, tři bary. Nápoje a občerstvení po celý den.

Prohlídky:
Rio de Janeiro, Iguacu Falls, řízení džípu holou džunglí

Sport:
Tenis,plachetnice, vodní lyžování a wakeboarding, Club Med Fitness, Aquagym, lukostřelba – kurzy s instruktory. Kajak, basketbal, fotbal, squash, volejbal, tělocvična