COLUMBS ISLE BAHAMY 2

Zasazen v zátoce Bonefish Bay, nabízí Club Med Columbus Island velkou řadu exotických zážitků. Užijte si prozkoumávání pohádkového podmořského světa, plachtění v křišťálově čistých vodách zálivu, nebo si vychutnejte božskou masáž po boku vln z oceánu.

Se známou sjezdovou tratí Le Face, která hostila mistrovství světa, je už léta tato oblast v Savojských alpách považována za jednu z nejlepších na světě. Club Med Val d´Isere je perfektně situován v nadmořské výšce přes 1 850 m.n.m. s překrásným výhledem na známou horskou oblast Espace Killy, a tvoří tak výjimečný hotelový resort pro každého s lyžařskou vášní.

Resort Palmiye leží v blízkosti Antalye a je zasazen do nádherného prostředí, mezi rozlehlou pláž a úpatí hor Taurus, nedaleko průzračně modrého moře.

Bungalovy jsou umístěny ve stínu borovicového háje a mají výhled na Středozemní moře. Tento velkolepý resort je domovem široké škály pozemních i vodních sportů pro všechny věkové kategorie.

Kouzlo skutečné Sicílie - rodinný, sportovní rezort s písečnou pláží. Rezort disponuje 96ha a je plný zeleně a dovolenkové pohody. Nachází se na jižním pobřeží Sicílie, 130 km od Catanie na západě provincie Ragusa a 3 km od Scoglitti. Objevte kraj s bohatou historií a nádherné starověké památky. U resortu se nachází dvě tiché pláže: 250m pláž v blízkosti hotelu a 300m pláž v resortu, se spoustou s...