Peisey Vallandry 7

Nově postavený luxusní resort s výhledem na Mont Blanc. Pěkné útulné prostředí, výborná kuchyně. Resort disponuje saunou či vnitřním bazénem. Předností resortu je unikátní Passworld club pro mládež. Resort je zasazený vysoko v údolí Tarentaise, obklopený vodopády, jezery, modřínovými a borovými lesy. Club Med Peisey Vallandry ztělesňujeautentického ducha francouzských savojských alp.

Japonsko Hokkaido 2

Hotelový resort situovaný v nadmořské výšce mezi 400 a 1000 m. n. m., v jehož okolí se nacházejí krásné, sněhem zaprášené sjezdovky, které zaručí Vaši spokojenost od prvního momentu. Tento malý rodinný hotelový resort otevřený v roce 1987 je situovaný na kouzelném místě pouhých pár kroků od sjezdovek a navíc je obklopen lesem. Odpočiňte si po lyžování v hotelovém bazénu nebo vířivce, nebo vyrazte ...

Resort se nachází v blízkosti Gibraltarského průlivu a “bílého města” Tanger, usazený na svěžích zelených kopcích uprostřed oleandrů a palem. Objevte kouzlo Maroka se starým Medina Tetouan nebo modré domy v Chauen. Resort se nachází podél nádherné 1600m ² dlouhé jemné písečné soukromé pláže, vyhrazené pouze pro Club Med.

Tento Resort se nachází na východním pobřeží Malajsie, Club Med Cherating Beach dokonale splývá s jejím tropickým prostředím, přičemž vytváří příjemnou a přátelskou atmosféru. Nachází se v přírodní rezervaci – v džungli, tento resort je tropický ráj v Jihočínském moři.

Situovaný na úpatí Národního parku Les Ecrins je Club Med Serre-Chevalier známý pro fantastické slunné sjezdové tratě, které jej obklopují a v neposlední řadě pro překrásné výhledy. Hotelový resort postavený z typických dřevěných a kamenných “chalets” je situovaný na krásných zalesněných modřínových svazích, nedaleko kouzelného jezera.