Japonsko Hokkaido 2

Hotelový resort situovaný v nadmořské výšce mezi 400 a 1000 m. n. m., v jehož okolí se nacházejí krásné, sněhem zaprášené sjezdovky, které zaručí Vaši spokojenost od prvního momentu. Tento malý rodinný hotelový resort otevřený v roce 1987 je situovaný na kouzelném místě pouhých pár kroků od sjezdovek a navíc je obklopen lesem. Odpočiňte si po lyžování v hotelovém bazénu nebo vířivce, nebo vyrazte ...

Tento Resort se nachází na východním pobřeží Malajsie, Club Med Cherating Beach dokonale splývá s jejím tropickým prostředím, přičemž vytváří příjemnou a přátelskou atmosféru. Nachází se v přírodní rezervaci – v džungli, tento resort je tropický ráj v Jihočínském moři.

Situovaný na úpatí Národního parku Les Ecrins je Club Med Serre-Chevalier známý pro fantastické slunné sjezdové tratě, které jej obklopují a v neposlední řadě pro překrásné výhledy. Hotelový resort postavený z typických dřevěných a kamenných “chalets” je situovaný na krásných zalesněných modřínových svazích, nedaleko kouzelného jezera.