Portugalsko Da Balaia 1

Da Balaia Resort je vystavěn na hlubokém červeném útesu v jižním Portugalsku s výhledem na nádherné bílé písečné pláže. Letovisko je vhodné pro celou rodinu, s důrazem na relaxaci a zábavu. Nabízí své specializované dětské kluby a fantastické sportovní zařízení, Da Balaia je zkrátka areál pro všechny.

Japonsko Hokkaido 2

Hotelový resort situovaný v nadmořské výšce mezi 400 a 1000 m. n. m., v jehož okolí se nacházejí krásné, sněhem zaprášené sjezdovky, které zaručí Vaši spokojenost od prvního momentu. Tento malý rodinný hotelový resort otevřený v roce 1987 je situovaný na kouzelném místě pouhých pár kroků od sjezdovek a navíc je obklopen lesem. Odpočiňte si po lyžování v hotelovém bazénu nebo vířivce, nebo vyrazte ...