Valmorel Chalets 1

Valmorel Chalet Apartment je součástí Resortu Club Med Valmorel. Tento Resort se nachází v Savojských Alpách s překrásným výhledem na údolí Tarentaise a Maurienne a na Mont Blanc. Nadmořská výška v rozmezí od 1 250 m do 2 550 m “Le Grand Domaine” – 150 km sjezdovek (22 x zelená, 38x modrá, 17 x červená, 8 x černá), 50 lyžařských vleků včetně tří lanovek a jedné nové komfortní sedačkové lanovky,...

Portugalsko Da Balaia 1

Da Balaia Resort je vystavěn na hlubokém červeném útesu v jižním Portugalsku s výhledem na nádherné bílé písečné pláže. Letovisko je vhodné pro celou rodinu, s důrazem na relaxaci a zábavu. Nabízí své specializované dětské kluby a fantastické sportovní zařízení, Da Balaia je zkrátka areál pro všechny.

Zatímco Maroko má veškeré kouzlo Orientu, Marrakech je jeho jižní perla, plná kouzla, tajemství a shonu. Club Med Resort, zasazený do nejstarší ho palmového háje v Maroku, odráží intimní aspekt Medina, s jeho krásné zahrady, rafinované kuchyně a vřelé přivítání.