COLUMBS ISLE BAHAMY 2

Zasazen v zátoce Bonefish Bay, nabízí Club Med Columbus Island velkou řadu exotických zážitků. Užijte si prozkoumávání pohádkového podmořského světa, plachtění v křišťálově čistých vodách zálivu, nebo si vychutnejte božskou masáž po boku vln z oceánu.

Resort Palmiye leží v blízkosti Antalye a je zasazen do nádherného prostředí, mezi rozlehlou pláž a úpatí hor Taurus, nedaleko průzračně modrého moře.

Bungalovy jsou umístěny ve stínu borovicového háje a mají výhled na Středozemní moře. Tento velkolepý resort je domovem široké škály pozemních i vodních sportů pro všechny věkové kategorie.

Kouzlo skutečné Sicílie - rodinný, sportovní rezort s písečnou pláží. Rezort disponuje 96ha a je plný zeleně a dovolenkové pohody. Nachází se na jižním pobřeží Sicílie, 130 km od Catanie na západě provincie Ragusa a 3 km od Scoglitti. Objevte kraj s bohatou historií a nádherné starověké památky. U resortu se nachází dvě tiché pláže: 250m pláž v blízkosti hotelu a 300m pláž v resortu, se spoustou s...

Tento Resort se nachází na východním pobřeží Malajsie, Club Med Cherating Beach dokonale splývá s jejím tropickým prostředím, přičemž vytváří příjemnou a přátelskou atmosféru. Nachází se v přírodní rezervaci – v džungli, tento resort je tropický ráj v Jihočínském moři.