Valmorel Chalets 1

Valmorel Chalet Apartment je součástí Resortu Club Med Valmorel. Tento Resort se nachází v Savojských Alpách s překrásným výhledem na údolí Tarentaise a Maurienne a na Mont Blanc. Nadmořská výška v rozmezí od 1 250 m do 2 550 m “Le Grand Domaine” – 150 km sjezdovek (22 x zelená, 38x modrá, 17 x červená, 8 x černá), 50 lyžařských vleků včetně tří lanovek a jedné nové komfortní sedačkové lanovky,...
Turks and Caicos 13

Resort v Grace Bay je situovaný na severovýchodě ostrova Providenciales. Užijte si vysněnou dovolenou v barevných bungalovech obklopených kvetoucími ibišky, nedaleko perleťově bílé pláže, táhnoucí se tak daleko, kam jen oko dohlédne. Tento hotelový Resort, určený pouze pro dospělé, nabízí svým hostům různé sportovní vyžití a fantastický noční život.

COLUMBS ISLE BAHAMY 2

Zasazen v zátoce Bonefish Bay, nabízí Club Med Columbus Island velkou řadu exotických zážitků. Užijte si prozkoumávání pohádkového podmořského světa, plachtění v křišťálově čistých vodách zálivu, nebo si vychutnejte božskou masáž po boku vln z oceánu.

Japonsko Hokkaido 2

Hotelový resort situovaný v nadmořské výšce mezi 400 a 1000 m. n. m., v jehož okolí se nacházejí krásné, sněhem zaprášené sjezdovky, které zaručí Vaši spokojenost od prvního momentu. Tento malý rodinný hotelový resort otevřený v roce 1987 je situovaný na kouzelném místě pouhých pár kroků od sjezdovek a navíc je obklopen lesem. Odpočiňte si po lyžování v hotelovém bazénu nebo vířivce, nebo vyrazte ...

Se známou sjezdovou tratí Le Face, která hostila mistrovství světa, je už léta tato oblast v Savojských alpách považována za jednu z nejlepších na světě. Club Med Val d´Isere je perfektně situován v nadmořské výšce přes 1 850 m.n.m. s překrásným výhledem na známou horskou oblast Espace Killy, a tvoří tak výjimečný hotelový resort pro každého s lyžařskou vášní.

Tento Resort se nachází na východním pobřeží Floridy a rozprostírá se podél svěží břehu řeky Sv. Lucie. Proč si nezahrát tenis, golf nebo si nezacvičit ve fitness centru s veškerým vybavením a instruktory? Ideální resort pro rodiny s dětmi, Sandpiper nabízí dokonalou rovnováhu mezi sportovními aktivitami a odpočinkem na slunci.

Tento Resort se nachází na východním pobřeží Malajsie, Club Med Cherating Beach dokonale splývá s jejím tropickým prostředím, přičemž vytváří příjemnou a přátelskou atmosféru. Nachází se v přírodní rezervaci – v džungli, tento resort je tropický ráj v Jihočínském moři.