ALBION VILLA_MAURICIUS 2

Club Med La Plantation d’Albion vítá své hosty do světa nejvyššího luxusu. Albion vily se nachází podél jedné z odlehlých zátok na ostrově. Tento 5* Resort nabízí pokoje inspirované zdejší bohatou kulturní rozmanitostí. Mauritius je ideálním místem pro sdílení magických okamžiků s rodinou a přáteli.

Valmorel Chalets 1

Valmorel Chalet Apartment je součástí Resortu Club Med Valmorel. Tento Resort se nachází v Savojských Alpách s překrásným výhledem na údolí Tarentaise a Maurienne a na Mont Blanc. Nadmořská výška v rozmezí od 1 250 m do 2 550 m “Le Grand Domaine” – 150 km sjezdovek (22 x zelená, 38x modrá, 17 x červená, 8 x černá), 50 lyžařských vleků včetně tří lanovek a jedné nové komfortní sedačkové lanovky,...