ALBION VILLA_MAURICIUS 2

Club Med La Plantation d’Albion vítá své hosty do světa nejvyššího luxusu. Albion vily se nachází podél jedné z odlehlých zátok na ostrově. Tento 5* Resort nabízí pokoje inspirované zdejší bohatou kulturní rozmanitostí. Mauritius je ideálním místem pro sdílení magických okamžiků s rodinou a přáteli.

Turks and Caicos 13

Resort v Grace Bay je situovaný na severovýchodě ostrova Providenciales. Užijte si vysněnou dovolenou v barevných bungalovech obklopených kvetoucími ibišky, nedaleko perleťově bílé pláže, táhnoucí se tak daleko, kam jen oko dohlédne. Tento hotelový Resort, určený pouze pro dospělé, nabízí svým hostům různé sportovní vyžití a fantastický noční život.

Portugalsko Da Balaia 1

Da Balaia Resort je vystavěn na hlubokém červeném útesu v jižním Portugalsku s výhledem na nádherné bílé písečné pláže. Letovisko je vhodné pro celou rodinu, s důrazem na relaxaci a zábavu. Nabízí své specializované dětské kluby a fantastické sportovní zařízení, Da Balaia je zkrátka areál pro všechny.

Resort se nachází v blízkosti Gibraltarského průlivu a “bílého města” Tanger, usazený na svěžích zelených kopcích uprostřed oleandrů a palem. Objevte kouzlo Maroka se starým Medina Tetouan nebo modré domy v Chauen. Resort se nachází podél nádherné 1600m ² dlouhé jemné písečné soukromé pláže, vyhrazené pouze pro Club Med.

Zatímco Maroko má veškeré kouzlo Orientu, Marrakech je jeho jižní perla, plná kouzla, tajemství a shonu. Club Med Resort, zasazený do nejstarší ho palmového háje v Maroku, odráží intimní aspekt Medina, s jeho krásné zahrady, rafinované kuchyně a vřelé přivítání.

Tento Resort se nachází na východním pobřeží Floridy a rozprostírá se podél svěží břehu řeky Sv. Lucie. Proč si nezahrát tenis, golf nebo si nezacvičit ve fitness centru s veškerým vybavením a instruktory? Ideální resort pro rodiny s dětmi, Sandpiper nabízí dokonalou rovnováhu mezi sportovními aktivitami a odpočinkem na slunci.

Resort Palmiye leží v blízkosti Antalye a je zasazen do nádherného prostředí, mezi rozlehlou pláž a úpatí hor Taurus, nedaleko průzračně modrého moře.

Bungalovy jsou umístěny ve stínu borovicového háje a mají výhled na Středozemní moře. Tento velkolepý resort je domovem široké škály pozemních i vodních sportů pro všechny věkové kategorie.

Kouzlo skutečné Sicílie - rodinný, sportovní rezort s písečnou pláží. Rezort disponuje 96ha a je plný zeleně a dovolenkové pohody. Nachází se na jižním pobřeží Sicílie, 130 km od Catanie na západě provincie Ragusa a 3 km od Scoglitti. Objevte kraj s bohatou historií a nádherné starověké památky. U resortu se nachází dvě tiché pláže: 250m pláž v blízkosti hotelu a 300m pláž v resortu, se spoustou s...