Senegal_Cap_Skirring_5

Senegal, Cap Skirring

Tento exotický Resort se nachází se na jihu Senegalu, jedná se o klidné letovisko s typicky africkou atmosféru. Tato krásná oblast atlantického pobřeží Afriky nabízí ubytování v tradičních doškových bungalovech ve stínu kokosového háje.  Resort je obklopen bujnými tropickými zahradami a dlouhými úseky bílých písečných pláží.

COLUMBS ISLE BAHAMY 2

Zasazen v zátoce Bonefish Bay, nabízí Club Med Columbus Island velkou řadu exotických zážitků. Užijte si prozkoumávání pohádkového podmořského světa, plachtění v křišťálově čistých vodách zálivu, nebo si vychutnejte božskou masáž po boku vln z oceánu.