CLUB MED KUCHYNĚ

Úžasná gurmánská kuchyně

Velkou pýchou resortů Club Med je autentická kuchyně. V těchto resortech si pochutnáte na vynikajících mořských plodech i na hříšně lahodných dezertech. Naši šéfkuchaři s mezinárodními zkušenostmi vykouzlí v kuchyni lákavé pokrmy inspirované nejrůznějšími destinacemi.
Více informací

DĚTI NA PRVNÍM MÍSTĚ

Děti na prvním místě

Rodiče na nás nechávají zařízení své dovolené právě proto, že mají jistotu, že se bezvadně postaráme o jejich děti. Ty budou na dovolené jednak šťastné, ale bude kladen důraz i na jejich osobní rozvoj. Ať už doma máte čtyřměsíční miminko nebo sedmnáctiletého puberťáka, všechny děti bez rozdílu s námi budou spokojené.
Více informací

GOLF

Golf

Golf je hlavní vlajkovou lodí mezi sportovními aktivitami v resortech Club Med. Představíme vám 17 škol pro žáky všech výkonnostních úrovní, golfová hřiště navržená těmi nejlepšími golfovými architekty, unikátní prostředí a služby speciálně upravené na míru pro golfové hráče. Využijte času na dovolené ke snížení golfového handicapu.
Více informací

KONCEPT ALL INCLUSIVE

Koncept all inclusive

Příjezd bez stresu
Postaráme se o to, abyste se dopravili do dovolenkové destinace oproštěni od veškerého stresu. Vyberte si z nabídky přímých a nepřímých letů a využijte přímých transferů do resortů. Následně si již užívejte v luxusním ubytování z naší rozmanité nabídky.
Více informací

LYŽOVÁNÍ

Lyžování a snowboarding

Lekce & horští průvodci pro pokročilé lyžaře a snowboardisty
Vyrazte s námi na svah! Vaše all-inclusive zimní dovolená s Club Med zahrnuje šestidenní skipas (v případě, že si zarezervujete klasický sedmidenní zájezd) a lekce lyžování či snowboardingu pro začátečníky, ale i pokročilé sportovce. Anglicky hovořící instruktoři se vám budou s veškerou péčí věnovat ve skupinkách max. 12 lidí stejné sportovní úrovně. Užijte si ranní a odpolední lekce od pondělí do pátku!
Více informací

SPORTY

Sporty

Největší sportovní škola na světě
Na dovolené v resortech Club Med si můžete vybírat z 60 různých sportů. Speciálně vyškolený personál, značkové vybavení a kurzy jsou samozřejmě již zahrnuty v ceně. Na dovolené můžete zdokonalit své sportovní dovednosti s odborníky, vyzkoušet úplně nový sport nebo si prostě zasportovat pro potěšení. Bezpochyby si užijete skvělou sportovní dovolenou.
Více informací

MEZINÁRODNÍ ATMOSFÉRA

Mezinárodní atmosféra

Uvědomujeme si, že multikulturní atmosféra v resortech je velikým přínosem pro hosty. V každém resortu se tak sejde rozmanitá skupina lidí několika národností. Klientům proto nabízíme širokou škálu jazyků, ve kterých mohou být obsluhováni.
Více informací

SVATEBNÍ CESTA

Svatební cesta

Nová společná cesta životem s Vaší polovičkou si zaslouží náležitou oslavu. Unikněte do kouzelného prostředí, kde se budete moci nerušeně věnovat jen sami sobě. Navštivte ráj, kde si budete moci vytvořit krásné vzpomínky na celý život. Vydejte se do luxusních resortů a užívejte si komfortu a možností, které nabízí.
Více informací

RŮZNÉ ÚROVNĚ KOMFORTU

Různé úrovně komfortu

Všechny Resorty mají v nabídce různé typy pokojů, chaty, vily, suite. Při rezervaci ubytování vyjádřete své preference a přesvědčte se o tom, co je dostupného ve vámi vybraném resortu.
Více informací

WELLNESS

Wellness

Posilovna, Spa & další relaxační aktivity
Zbavte se napětí a znovuobjevte své uvolněné svalstvo. Dovolte si relaxovat a nastolte ve Vaší duši vnitřní klid. Krásné venkovní prostředí a perfektně zařízené místnosti o to více přispějí k té pravé relaxační náladě. Veškeré potřebné vybavení je samozřejmostí.
Více informací